top of page

20 Eki Per

|

Huginvemunin

CAN TUTUĞ - VİBRAFON "BİR BAŞINA"

Kendi bestelerinden oluşan bir performansı sonrası, konseri izleyen AllAboutJazz.com yazarı Arthur George’un satırlarında “Bobby Hutcherson’in mirasını taşıyan Türk vibrafonist” olarak anıldı.

Biletler tükenmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.
Diğer etkinlikleri gör
CAN TUTUĞ - VİBRAFON "BİR BAŞINA"
CAN TUTUĞ - VİBRAFON "BİR BAŞINA"

Saat ve Yer

20 Eki 2022 20:00

Huginvemunin, Kuzguncuk, Tufan Sk. No:11, 34674 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Can Tutug “Bir Başına”    Zonguldak doğumlu Can Tutuğ, 2013’te İstanbul Teknik Üniversitesi Dr. Erol Üçer Müzik İleri Araştırmalar Merkezi’nde Amy Salsgiver ile vibrafon çalıştı. Tony Miceli’den aldığı derslerle caz armonisi ve doğaçlaması üzerine yoğunlaştı.  Trakya Akademi Oda Orkestrası’nda solist olarak çaldı. 2014 yılında Kurduğu “The Cold Vibes” adlı caz grubuyla 22. Uluslararası İstanbul Caz Festivali’nin Genç Caz yarışmasını kazanarak festivalin “Parklarda Caz” etkinliğinde yer aldı. Sonraki yıllarda düzenlenen Uluslararası İstanbul Caz Festivali’nde sahne almaya devam etti.  2017 yılında Indonesian Art And Culture Scholarship Guidance Projesini kazanarak, Endonezya’da üç ay boyunca gamelan eğitimi görmeye hak kazandı.  Aynı yıl 30 Nisan Dünya Caz Günü’nde Thelonious Monk’un 100. doğumgünü anısına Thelonious Monk bestelerinden oluşan bir repertuvarla halka açık konser verdi.  Aynı zamanda elektronik midi mallet controller olan Xylosynth’in resmi artisti olan Tutuğ, son on yılda başta Türkiye'nin birçok şehri ve caz kulübü olmak üzere; Avrupa’nın çeşitli şehirlerinde, çeşitli caz festivallerinde kendi bestelerini seslendirdi.

Kendi bestelerinden oluşan bir performansı sonrası, konseri izleyen AllAboutJazz.com yazarı Arthur George’un satırlarında “Bobby Hutcherson’in mirasını taşıyan Türk vibrafonist” olarak anıldı.   

Jazz vibraphone player, composer, educator   

Official Xylosynth™ Artist  

TU State Conservatory • Percussion

https://www.instagram.com/cantutugvibes/

https://tr.wikipedia.org/wiki/Vibrafon

  • Ödemenizi Bankamatik veya kredi kartı ile İyzico sistemi ile yaparak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.
  • Banka havale yöntemi ile yapılan ödemelerde; ilgili tutar hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize 2.onay bilgisi gönderilecektir.
  • Ödemesi yapılmayan biletler geçersizdir.

Biletler

  • CAN TUTUĞ - VİBRAFON

    Ödemenizi Bankamatik veya kredi kartı ile İyzico sistemi ile yaparak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz. Banka havale yöntemi ile yapılan ödemelerde; ilgili tutar hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize 2.onay bilgisi gönderilecektir. Ödemesi yapılmayan biletler geçersizdir.

    ₺120,00
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page