top of page

23 Nis Cmt

|

Üsküdar

Flamenko Gösterisi - TRES REINOS

Adını ‘Üç Âlem’, ‘Üç Krallık’ anlamından alan TRES REİNOS, üç farklı disiplinden gelen sanatçının kendi bireysellikleri ile tek duyguda bütünleşmesi yoluyla seyirciye sözden azade bir deneyim yaşatıyor.

Flamenko Gösterisi - TRES REINOS
Flamenko Gösterisi - TRES REINOS

Saat ve Yer

23 Nis 2022 21:00

Üsküdar, Kuzguncuk, Tufan Sk. No:11, 34674 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

TRES REİNOS’un, içinde Flamenko’nun unutulmaz örneklerini, Flamenko ritimleri ile sentezledikleri Türk Sanat Müziği eserlerini ve Ümit Yıldız’ın yine Flamenko stilindeki özgün bestelerini barındıran zengin repertuarı ile dansın birlikteliği seyirciye görsel ve işitsel bir şölen sunuyor.

TRES REİNOS, isyanın, meydan okumanın, tutkunun en coşkulu şekilde dışavurumlarından biri olan Flamenko’yu, Endülüs’ten yayılarak tüm dünyanın kalbini fethetmiş bu müziği, ayak sesleri, palmas, çellonun lirik melodileri, özgür doğaçlamaları, gitarın vazgeçilmez öncülüğü, Türk Sanat Müziği’nin bilindik tınıları ve dansın büyüsü ile harmanlayarak rafine bir sunum sergiliyor.

Flamenko Dansçısı: Cevriye Ünal

Flamenko Gitarist : Ümit Yıldız

Çello: Feride Öget

* Ödemenizi Bankamatik veya kredi kartı ile İyzico sistemi ile yaparak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.

* Banka havale yöntemi ile yapılan ödemelerde; ilgili tutar hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz   tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize 2.onay bilgisi gönderilecektir. Ödemesi yapılmayan biletler geçersizdir.

Biletler

  • Flamenko Gösterisi

    Ödemenizi Bankamatik veya kredi kartı ile İyzico sistemi ile yaparak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz. Banka havale yöntemi ile yapılan ödemelerde; ilgili tutar hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize 2.onay bilgisi gönderilecektir. Ödemesi yapılmayan biletler geçersizdir

    ₺150,00
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page