top of page

20 May Cmt

|

Huginvemunin

Huginmunin Çocuk Korosu

Huginmunin Çocuk Korosu 7-11 yaş arası şarkı söylemeyi seven çocukları bekliyor. İlk tanışma programı 11 Şubat 2022 Cumartesi Saat 10:00-13:00

Kontenjan dolmuştur. İlginiz için teşekkür ederiz.
Diğer etkinlikleri gör
Huginmunin Çocuk Korosu
Huginmunin Çocuk Korosu

Saat ve Yer

20 May 2023 11:30 – 27 May 2023 12:30

Huginvemunin, Kuzguncuk, Tufan Sk. No:11, 34674 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Huginmunin Çocuk Korosu Bize Ne Kazandırır?

 • Ses Eğitimi
 • Kulak Eğitimi
 • Birlikte şarkı söyleme ve çoksesli duyma-söyleme becerisi
 • Dünya müziklerinden ve farklı dillerden oluşan zengin bir repertuar

 • Ses ve nefes eğitimi çocuğa bedenini tanıyarak her şeyden önce kendine güven ve topluluk önünde kendini ifade etme becerisi kazandırır. Bununla birlikte sesini doğru kullanarak müzikle bağ kurma deneyimi, müzik kulağı gelişimini destekleyerek enstrüman eğitimine de altyapı sağlar.
 • Kulak eğitimi ise bu bütünün ayrılmaz bir parçasıdır. Solfej bilgisi ve sesleri ayır edebilme becerisi erken yaşlarda başlanarak hızla geliştirilebilen bir çalışma olduğundan koro çalışmaları bunun için kaçırılmaz bir fırsattır. Çocuk hem müzik kültürünü zenginleştirir hem arkadaş ortamında yaşıtlarıyla sosyalleşir, hem de kulak ve ses eğitimini ilerletir.
 • Çocuk çoksesli duyabildikçe ve ifade edebildikçe müzikal olarak ilerleyebilir. Müzik kültürü ancak bu şekilde yani çocukken atılan tohumlarla gelişir. Koroda şarkı söylemek tüm bu saydığımız becerileri aynı anda kazandırabilen eşsiz bir deneyimdir.
 • Koro çalışmalarında seçilen repertuar kazanımları çeşitlendiren önemli bir unsurdur. Genel müzik kültürünü zenginleştirip, müzik kulağının geliştirecek şarkılar seçilmelidir. Yaş seviyesine ve ses aralığına uygunluk çok önemlidir.
 • İşte tüm bu kriterler göz önüne alınarak, eskiyle yeniyi, doğuyla batıyı, her kültürü ,dili, her melodiyi kapsayan kucaklayan bir repertuar ve yıllarını bu işe vermiş deneyimli öğretmenimizle huginmunin çocuk korosu yolculuğuna çıkıyoruz. 
 • 7-10 yaş arası sarkı söylemeyi seven kalbi bizimle atacak tüm çocukları bekliyoruz.

* Yaş aralığı  7-10

 * Deneme günü 11 Şubat 2022 Cumartesi  Saat 10:00-13:00

* İlk program 18 Şubat Cumartesi  Saat  11:30-12:30'da başlayıp, her cumartesi 11:30-12:30 arası Mayıs sonuna kadar    devam edecektir. (16 ders)

* Gelinemeyen derslerin telafisi yoktur.

* Ücret Toplam 4720.-TL.(16 ders)

Evrim Gökerman https://www.instagram.com/evrimgokerman/

1998 yılından beri her seviyeden çocuk ve gençlere müzik ve enstrüman eğitimi ( Piyano ve Flüt) veren Evrim Gökerman, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümü Müzik Öğretmenliği Ana Bilim Dalı Mezunudur.

Meslek hayatı boyunca Sadako Özistek, Gülşen Tatu, Ece Karşal gibi alanında duayen flütistlerin atölyelerine katılarak kendini geliştirmiş ve öğrendiklerini titizlikle öğrencilerine aktarmaya çalışmıştır.

Bunun yanında, Saint Joseph Eğitim Vakfı Küçük Prens Okulları, Özel Ulus Musevi Okulları, Özel Sezin Okulu gibi farklı kültür ve eğitim ekollerini temsil eden okullarda, çalıştırdığı korolar, katıldığı festival ve koro yarışmaları ile de öğretmenlik kariyerini ilerletmiştir.

Kişisel müzik kariyerinde, Üç Deniz Müzik Topluluğu ile uzun yıllar Flüt çalan ve vokal yapan Gökerman, Türkiye'nin birçok ilinde ve yurt dışında, halk müziği ve çok sesli müzik festivallerine katılarak sahne almış, koro ve albüm çalışmalarına katılmıştır.

Kadıköy Acapella Oda Korosu, Ruhi Su Dostlar Korosu ve İstanbul Avrupa Korosu ile  de farklı zamanlarda çalışıp, sahne almıştır.

Müzikle tanıştırdığı öğrencilerinin, zaman içinde konservatuar eğitimine geçerek, profesyonel başarılar kazanmaları, Gökerman'ı en çok tatmin eden şeylerden biri olmuştur.

Çocukların müziği sevmelerine, enstrüman çalmayı bilmeseler bile müzikal olma halini kendi sesleriyle deneyimleyebilmelerine önayak olmak ve bunu rahatça yapabilecekleri alanlar yaratmak, O'nun için bir gönül işi.

Gökerman bu alanda çocuklarla olan samimi iletişimi ve flütüyle birlikte onlara katıldığı zamanlardaki sahne enerjisiyle tanınıyor.

Şimdi ise uzun yıllar farklı eğitim kurumlarında biriktirdiği deneyimlerini, özel piyano-flüt dersleri ve de yeni kurulan Hugin ve Mugin Çocuk Korosu'na taşıyor.

 • Ödemenizi Bankamatik veya kredi kartı ile Param/PayuTr sistemi ile yaparak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.
 • Banka havale yöntemi ile yapılan ödemelerde;  ilgili tutar hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize 2.onay bilgisi gönderilecektir. 
 • Ödemesi yapılmayan biletler geçersizdir.

Biletler

 • Bilet No :D01

  ₺1.180,00
  Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page