top of page

12 Eki Çar

|

Huginvemunin

KAMİL ÖZLER & KAMİL YILMAZ & CEM NASUHOĞLU

KAMİL ÖZLER TRİO "ÜÇ CAZ GİTARI İÇİN DÜZENLEMELER"

Biletler tükenmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.
Diğer etkinlikleri gör
KAMİL ÖZLER & KAMİL YILMAZ & CEM NASUHOĞLU
KAMİL ÖZLER & KAMİL YILMAZ & CEM NASUHOĞLU

Saat ve Yer

12 Eki 2022 20:00

Huginvemunin, Kuzguncuk, Tufan Sk. No:11, 34674 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Kamil Özler 1955 yılıda İstanbul’da doğan Kamil Özler, Antonio Dumezic‘ten gitar dersleri alarak müziğe başladı. Kültür Bakanlığı Türk Musikisi Devlet Konservatuarı’nda Tülay Örser ile klarinet, Yavuz Özüstün ile Türk müziği ve aranjman, Demirhan Altuğ ile armoni çalıştı. Bitirdiği bu okulda ve Özel Bilgi Üniversitesi müzik bölümünde öğretim elemanı olarak görev yaptı. 1982 yılında TRT Hafif Müzik ve Caz Orkestrası’ndan, 2018 yılında şef olarak emekli oldu.   

Kamil Yılmaz 1964 İstanbul’da doğdu. Lise yıllarında gitara başladı. Üniversiteye başladığında (Yıldız Teknik Üniversitesi / Makine Mühendisliği) eş zamanlarda Timur Selçuk Çağdaş Müzik Merkezi’nde devam etti. Gökçen Taşkıran ile 1 yıl klasik gitar, Kamil Özler ile 4 yıl caz gitar çalıştı. Timur Selçuk’tan solfej, klasik armoni, Kamil Özer ve Ali Peret’ten caz armoni dersleri aldı. Çağdaş Müzik Merkezi’ndeki 5 yıl öğrencilikten sonra, bu merkezde 10 seneye yakın gitar dersleri verdi. Şehir ve Devlet Tiyatro’sundaki müzikli oyunlarda ve müziği bıraktığı 1998 yılının son 4 yılında Timur Selçuk Orkestrası’nda gitar çaldı.  20 sene ara verdikten sonra 2018’de gitara ve müziğe tekrar başladı. Kamil Özler Gitar Trio projesinde Cem Nasuhoğlu ile birlikte caz gitar yolculuğuna devam etmektedir.  

Cem Nasuhoglu 1962 yılında doğdu. Çocukluk yaşlarından itibaren müziğe olan ilgisi,lise yıllarında gitar çalmaya başlaması ile devam etti. Sırası ile; Timur Doğanay ile gitar ve temel müzik bilgisi… Çağdaş Müzik Merkezi’nde temel müzik eğitimi… Kâmil Özler ile caz gitar ve armonisi. Raffi Arslanyan ile klasik gitar ve sağ el teknikleri… çalıştı. Uzun yıllar, çeşitli caz klüpleri ve bir yandan pop grupları sahnelerinde yer aldı. Özgün kompozisyonlarindan oluşan,Yolculuk(Journey) Durağan Hayat (Still Life) adlı iki adet albüm çalışması bulunmaktadır.

Fotograflar Batu Şallıel

  • Ödemenizi Bankamatik veya kredi kartı ile İyzico sistemi ile yaparak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.
  • Banka havale yöntemi ile yapılan ödemelerde; ilgili tutar hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize 2.onay bilgisi gönderilecektir.
  • Ödemesi yapılmayan biletler geçersizdir.

Biletler

  • KAMİL ÖZLER TRİO

    Ödemenizi Bankamatik veya kredi kartı ile İyzico sistemi ile yaparak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz. Banka havale yöntemi ile yapılan ödemelerde; ilgili tutar hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize 2.onay bilgisi gönderilecektir. Ödemesi yapılmayan biletler geçersizdir.

    ₺200,00

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page