top of page

15 Haz Per

|

Üsküdar

Kuzguncuk Şiir Akşamları Nurduran Duman ile "Şiir Suare"

Nurduran Duman ile "Şiir Suare" her perşembe akşamı “Kuzguncuk Şiir Akşamları” olarak HuginveMunin'de devam ediyor. İzleyicilerin yanına ister yazdığı ister sevdiği şiiri ya da şiir sevgilerini alıp gelebileceği etkinlik açık mikrofon.

Kontenjan dolmuştur.
Diğer etkinlikleri gör
Kuzguncuk Şiir Akşamları Nurduran Duman ile "Şiir Suare"
Kuzguncuk Şiir Akşamları Nurduran Duman ile "Şiir Suare"

Saat ve Yer

15 Haz 2023 20:00

Üsküdar, Kuzguncuk, Tufan Sk. No:11, 34674 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

"Kuzguncuk’ta Şiir Akşamları"

Nurduran Duman ile "Şiir Suare" her perşembe akşamı “Kuzguncuk Şiir Akşamları” olarak HuginveMunin'de başladı.

İzleyicilerin yanına ister yazdığı ister sevdiği şiiri ya da şiir sevgilerini alıp gelebileceği etkinlik açık mikrofon.

Saat 20:00-21.30 arası  düzenlenecek etkileşimli şiir akşamında okunan şiirlerin üzerine konuşup görüş belirtme olanağı da oluyor.

Nurduran Duman yönderliğinde yürütülen etkinlik dizisinde kimi akşamlara şiir, edebiyat, kültür ve sanat dünyasından sürpriz konuklar da eşlik ediyor.

Hugin ve Munin Sanat Galerisi’nde “Küçükoda Edebiyat” adlı dizi kapsamında kotarılan bu etkinliğin, Şiir Sanatı’nın verdiği esin ve kuvvetle bireyin dolayısıyla toplumun iyileştirilmesi, bireysel ve toplumsal üretim, yaratım becerimizi güçlendirmeye yardımcı olması, iletişim gücü tüm araçların üstünde olan sanatın, bilginin ve sevginin paylaşılması için bir alan yaratması amaçlanmakta.

https://www.instagram.com/nurduran.duman/

https://www.instagram.com/huginvemunin/

#sanatbirleştirir #huginvemunin #kuzguncuk #üsküdar #kültürsanat #sedefantay #nurduranduman #küçükodaedebiyat #sohbet #soylesi #etkinlik  #güncelsanat #sergi #sanat #şiirsuare #kuzguncukşiirakşamları #şiiriyileştirir #iyileşmek #yaşamınşiiriniçıkarmak #sanataevet #şiir #poetry #edebiyat #istanbuletkinlik

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page