top of page

28 Eyl Per

|

HuginveMunin Kültür ve Sanat Paylaşım Pl

Nurduran Duman ile Şiir Suare

Kuzguncuk’ta şiir akşamları her perşembe Huginvemunin’de

Nurduran Duman ile Şiir Suare
Nurduran Duman ile Şiir Suare

Saat ve Yer

28 Eyl 2023 20:00

HuginveMunin Kültür ve Sanat Paylaşım Pl, Kuzguncuk, Tufan Sk. No:11, 34674 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

"Kuzguncuk’ta Şiir Akşamları"

Bu perşembe Nurduran Duman ile Şiir Suare programının konuğu Nilay Özer.

İzleyicilerin yanına ister yazdığı ister sevdiği şiiri ya da şiir sevgilerini alıp gelebileceği etkinlik açık mikrofon.

Saat 20:00-21.30 arası  düzenlenecek etkileşimli şiir akşamında okunan şiirlerin üzerine konuşup görüş belirtme olanağı da oluyor.

Hugin ve Munin Sanat Galerisi’nde “Küçükoda Edebiyat” adlı dizi kapsamında kotarılan bu etkinliğin, Şiir Sanatı’nın verdiği esin ve kuvvetle bireyin dolayısıyla toplumun iyileştirilmesi, bireysel ve toplumsal üretim, yaratım becerimizi güçlendirmeye yardımcı olması, iletişim gücü tüm araçların üstünde olan sanatın, bilginin ve sevginin paylaşılması için bir alan yaratması amaçlanmakta.

Nilay Özer (1976, İstanbul) 

Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Biyoloji Öğretmenliği bölümünü bitirdi. Bilkent Üniversitesi Türk Edebiyatı bölümünde yüksek lisans ve doktora yaptı. Yüksek lisans tezini Turgut Uyar'ın Divan ve doktora tezini Nâzım Hikmet'in Memlektimden İnsan Manzaraları adlı yapıtları hakkında yazdı. 1995 yılından bu yana çeşitli dergilerde şiir, deneme, makale ve nadiren öykü yayımladı. “Zamana Dağılan Nar” (1999, Hera Şiir Kitaplığı), “Ol!..” (2005, Yasakmeyve-Komşu Yayınları), “Korkuluklara Giysi Yardımı” (2015, Yasakmeyve-Komşu Yayınları) adlı şiir kitapları yayımlandı. Şiirleri İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Romence, Çince, Farsça, Kürtçe, Zazaca gibi dillere çevrildi. Yapı Kredi Yayınları tarafından basılmış beş çocuk kitabı vardır. Beykoz Üniversitesi'nde dil, edebiyat, eleştirel düşünme, etik ve ekoloji konulu dersler vermektedir. 

https://www.instagram.com/nilay_ozerr/

https://www.instagram.com/nurduran.duman/

https://www.instagram.com/huginvemunin/

#sanatbirleştirir #huginvemunin #kuzguncuk #üsküdar #kültürsanat #sedefantay #nurduranduman #nilayözer #küçükodaedebiyat #sohbet #soylesi #etkinlik  #güncelsanat #sergi #sanat #şiirsuare #kuzguncukşiirakşamları #şiiriyileştirir #iyileşmek #yaşamınşiiriniçıkarmak #sanataevet #şiir #poetry #edebiyat #istanbuletkinlik

  • Ödemenizi Bankamatik veya kredi kartı ile Param/PayuTr sistemi ile yaparak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.
  • Banka havale yöntemi ile yapılan ödemelerde;  ilgili tutar hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize, ekte biletleriniz ödendi olarak 2.onay bilgisi gönderilecektir. 
  • Ödemesi yapılmayan biletler geçersizdir.

Biletler

  • Şiir Suare

    Banka havale yöntemi ile yapılan ödemelerde; ilgili tutar hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize, ekte biletleriniz ödendi olarak 2.onay bilgisi gönderilecektir. Ödemesi yapılmayan biletler geçersizdir.

    ₺50,00
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page