top of page

18 Eyl Cmt

|

Youtube sohbetleri

SANAT DELİORMAN - ERKİN SOYLU / EASY LIVING

Caz vokal: Sanat Deliorman Ukulele: Erkin Soylu HuginveMunin Paylaşım Platformumuzda, "Easy Living" parçasını, Sanat Deliorman'ın etkileyici sesinden, Erkin Soylu'nun ukulele performansı eşliğinde dinleyebilirsiniz.

Biletler satışta değil
Diğer etkinlikleri gör
SANAT DELİORMAN - ERKİN SOYLU / EASY LIVING
SANAT DELİORMAN - ERKİN SOYLU / EASY LIVING

Saat ve Yer

18 Eyl 2021 14:00

Youtube sohbetleri

Etkinlik Hakkında

HuginveMunin Paylaşım Platformumuzda,  "Easy Living" parçasını, Sanat Deliorman'ın etkileyici sesinden, Erkin Soylu'nun ukulele performansı eşliğinde dinleyebilirsiniz.  

 Sanat Deliorman, Türk caz vokal, besteci, şarkı yazarı, radyo programcısı, seslendirme sanatçısı, müzik eleştirmeni ve grafik tasarımcıdır. Türkçe caz, tango ve pop eserler besteleyen sanatçı, kendi bestelerini içeren The Story of a Fool Man ve Bedevi adlı iki albümü yapmıştır.  

Klasik gitar eğitimi alan Erkin Soylu,  okul dışında katıldığı workshoplarda; Jorge Cardoso, Milena&Valentin Valchev ve Robert Barto(lavta) gibi gitaristlerle gitar tekniği ve repertuarı üzerine çalışma fırsatı buldu. 2005 yılından beri birçok kurumda klasik gitar eğitmenliği yapan Erkin Soylu, 2009 yılından beri cavaquinho, 2013 yılından beri kurmuş olduğu Ukulele İstanbul'da da ukulele eğitmenliği yapmaktadır.

Caz vokal: Sanat Deliorman

 Ukulele: Erkin Soylu

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page