top of page

17 Kas Per

|

Huginvemunin

SARP MADEN - TOLGA TÜZÜN

Tolga Tüzün ve Sarp Maden akustik ve elektronik ses kaynaklarını kullanarak doğaçlıyorlar ve dinleyiciyi işitsel bir yolculuğa çıkarıyorlar. SARP MADEN, Gitar TOLGA TÜZÜN, Piyano

Kontenjan dolmuştur. İlginiz için teşekkür ederiz.
Diğer etkinlikleri gör
SARP MADEN - TOLGA TÜZÜN
SARP MADEN - TOLGA TÜZÜN

Saat ve Yer

17 Kas 2022 20:00

Huginvemunin, Kuzguncuk, Tufan Sk. No:11, 34674 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

SARP MADEN https://www.instagram.com/sarpmaden/

Sarp Maden, 19 Kasım 1968'de İstanbul'da dünyaya geldi. Gitar tekniği ve armoni bilgisiyle, Türkiye'nin önemli gitaristlerinden biri olarak kabul edilen Sarp Maden, özellikle katıldığı birbirinden farklı birçok proje ile tanınıyor. Sarp Maden, 'Quartet Muartet' ismiyle çıkardığı 'Dokuz Parça' adlı albümle adından söz ettirmeyi başarmıştı.

'Sarp Maden Quartet' adını verdiği konserler dışında, kaydettiği Latin caz ağırlıklı albümüyle de kitlesini genişletti.

TOLGA TÜZÜN http://tolgatuzun.net/

Tolga Tüzün (Ph.D.) elektro-akustik müzik bestecisi ve icracısıdır.

On bir yaşında klasik piyano dersleri almaya başladı. Siyaset Bilimi bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi İleri Müzik Araştırmaları Merkezi'nde Pieter Snapper ve Marc Wingate ile kompozisyon, İlhan Usmanbas ve Hasan Uçarsu ile ileri orkestrasyon eğitimi aldı.

Doktora çalışmaları sırasında. CUNY Graduate Center'da Müzik Besteleme alanında, New York'ta David Olan ve Tristan Murail ile ve Paris'te Philippe Leroux ile kompozisyon okudu. Roger Reynolds, Rand Steiger, Edmund Campion, Mara Helmuth, Horacio Vaggione, Hughes Dufourt, Joshua Fineberg ve Brian Ferneyhough ile ustalık sınıflarına katıldı,

Uluslararası konferanslarda müzik teorisi ve elektro-akustik müzik dersleri verdi. 2003-2005 yılları arasında Brooklyn College Conservatory of Music'te armoni ve kompozisyon dersleri verdi. Tolga Tüzün, 2005-2006 yılları arasında IRCAM'da beste ve bilgisayar müzik kursuna katıldı. Besteleri ABD ve Avrupa'nın çeşitli şehirlerinde seslendirildi.

Kompozisyon üretiminin yanı sıra deneysel, caz ve elektronik sahnelerde, solo veya diğer sanatçılarla performans sergiliyor. İşbirlikleri arasında Oğuz Büyükberber, Korhan Erel, Nora Krahl, Ned Mc Gowan, Bob Ostertag, Frank Gratkowski, Nicolas Crosse, Sam Briton, Anıl Eraslan sayılabilir.

Tolga Tüzün, İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde kompozisyon ve elektronik müzik dersleri veren profesördür.

  • Ödemenizi Bankamatik veya kredi kartı ile İyzico sistemi ile yaparak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.
  • Banka havale yöntemi ile yapılan ödemelerde; ilgili tutar hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize 2.onay bilgisi gönderilecektir.
  • Ödemesi yapılmayan biletler geçersizdir.

Biletler

  • SARP MADEN - TOLGA TÜZÜN

    Ödemenizi Bankamatik veya kredi kartı ile İyzico sistemi ile yaparak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz. Banka havale yöntemi ile yapılan ödemelerde; ilgili tutar hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize 2.onay bilgisi gönderilecektir. Ödemesi yapılmayan biletler geçersizdir.

    ₺200,00
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page