top of page

29 Eki Cmt

|

Huginvemunin

SEVİN SEDA GÜNEY ile Sıfır Noktasında "Dans ve Hareket"

“Sıfır Noktasında” Dans ve Hareket Atölyesi Bedende yine yeniden başlangıçlar, bitişler, bitti derken devam edişler, dönüşler, döngüler, duraklamalar ve hareketler, sıfır noktasında varoluşlar..

Biletler tükenmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.
Diğer etkinlikleri gör
SEVİN SEDA GÜNEY ile Sıfır Noktasında "Dans ve Hareket"
SEVİN SEDA GÜNEY ile Sıfır Noktasında "Dans ve Hareket"

Saat ve Yer

29 Eki 2022 14:00 – 15:20

Huginvemunin, Kuzguncuk, Tufan Sk. No:11, 34674 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

“Sıfır Noktasında”

Dans ve Hareket Atölyesi

Bedende yine yeniden başlangıçlar, bitişler, bitti derken devam edişler, dönüşler, döngüler, duraklamalar ve hareketler, sıfır noktasında varoluşlar..

“Sıfır Noktası” sergisiyle ilişkilenen bu dans ve hareket atölyesinde uzman dans ve hareket terapisti Sevin Seda Güney ile bedenimize, yaratıcılığımıza doğru bir keşfe çıkıyoruz.

Hakkında:

Sevin Seda Güney, uzman dans hareket terapisti, eğitmen ve süpervizör olarak, bedenle öğrenme, travma rehabilitasyonu, yaratıcılık ve sosyal değişim alanlarında çocuk, yetişkin, farklı gelişenler ve mülteciler ile çalışmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında birlikte çalıştığı müzelerde hareket odaklı, çokdilli ve kapsayıcı öğrenme programları geliştirmiştir. Çeşitli kurumlarda ekip içi iletişim, mesleki tükenmişlikten korunma, özbakım ve kapasite geliştirme çalışmalarında danışmanlık yapmıştır. Momentum Yaratıcı Danışmanlık’ın kurucusu ve Sanat Psikoterapileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı’dır.

https://www.instagram.com/dancemovementtherapist/

Biletler

  • SEVİN SEDA GÜNEY

    Ödemenizi Bankamatik veya kredi kartı ile İyzico sistemi ile yaparak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz. Banka havale yöntemi ile yapılan ödemelerde; ilgili tutar hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize 2.onay bilgisi gönderilecektir. Ödemesi yapılmayan biletler geçersizdir.

    ₺100,00
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page