top of page

21 Mar Per

|

Huginvemunin

ANEKTODLARLA CAZ TARİHİNE YOLCULUK

Hakan Atala ve Hakan Rauf Tüfekçi ile etkilendikleri müziklerle, kendi caz deneyimleriyle caz tarihine kısa bir yolculuğa çıkacağız.

Kontenjan dolmuştur. İlginiz için teşekkür ederiz.
Diğer etkinlikleri gör
ANEKTODLARLA CAZ TARİHİNE YOLCULUK
ANEKTODLARLA CAZ TARİHİNE YOLCULUK

Saat ve Yer

21 Mar 2024 20:00

Huginvemunin, Kuzguncuk, Tufan Sk. No:11, 34674 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Huginvemunin'de 21 Mart Perşembe akşamı...

"Anektodlarla Caz Tarihine Yolculuk"

Hakan Atala ve Hakan Rauf Tüfekçi ile etkilendikleri müziklerle, kendi caz deneyimleriyle caz tarihine kısa bir yolculuğa çıkacağız.

🗓️ 21 Mart 2024 Perşembe

⏰ 20:00

📍 Kuzguncuk, Tufan sokak No:11 Üsküdar

❗️Sınırlı kontenjan nedeniyle profilimizdeki www.huginvemunin.com web sayfamızdan kayıt olunmasını önemle rica ederiz❗️

#huginvemunin #kuzguncuk #üsküdar #kültürsanat #sedefantay #nazlıtoprak #leyladianagücük #sohbet #soylesi #etkinlik #konser #caz #jazz #müzik #klasik #güncelsanat #edebiyat #sergi #sanat #sanatgalerisi #gallery #istanbuletkinlik #art #exhibition #hakanatala #hakanrauftüfekçi #caztarihi

 • Ödemenizi Bankamatik veya kredi kartı ile Param/PayuTr sistemi ile veya iban hesabına havale/eft göndererek yapabilirsiniz.
 • IBAN hesabına ödeme yapıyorsanız açıklama kısmına mutlaka adınızı, soyadınızı ve etkinlik/atölye adını yazmanız gerekmektedir. Ödemenin hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize 2.onay bilgisi gönderilecektir.
 • PARAM VE PAYTR ile ödeme yapıyorsanız, işlem sonucunda kayıt  işleminiz otomatik tamamlanacaktır.
 • Ödemesi yapılmayan kayıtlar/biletler geçersizdir.
 • Etkinliğe katılamıyorsanız ücret iadesi için etkinlik tarihinden 24 saat, çoklu tarihli atölyelerde ilk atölye tarihinden 3  iş günü öncesinde  0216 334 44 00 numarasından, info@huginvemunin.com mail adresinden veya www.huginvemunin.com web sayfasından bize bildirim yapmanız gerekmektedir. Atölye başlangıç tarihinden 3 iş günü öncesine kadar  bildirim yapılmadığı takdirde ücret iadesi yapılmayacaktır.
 • Firmamız yeterli katılım sağlanmadığı takdirde etkinliği iptal/erteleme hakkını saklı tutar.

Biletler

 • CAZ TARİHİNE YOLCULUK

  1- Ödeme yöntemleri; bankamatik/kredi kartı ile Param/PayuTr sistemi veya iban hesabına eft/havale. 2- Etkinliğe katılamıyorsanız ücret iadesi için etkinlik tarihinden 24 saat, çoklu tarihli atölyelerde ilk atölye tarihinden 3  iş günü öncesinde 0216 334 44 00 numarasından, info@huginvemunin.com mail adresinden veya www.huginvemunin.com web sayfasından bize bildirim yapmanız gerekmektedir. 3- Firmamız yeterli katılım sağlanmadığı takdirde etkinliği iptal/erteleme   hakkını saklı tutar.

  ₺150,00
  Vergi: KDV dahil

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page