top of page

HUGINveMUNIN'de tamamlanan sergiler

Billur Vodina hayal

Katalog

"Hayallerimi ve anılarımı düşünce süzgecinden geçirerek daha net bir şekilde ' HAYAL' sergime aktarmaya çalıştım. Resimlerimi ruhsal özgürlüğü anlatan birer öykü olarak kurguladım. Bu nedenle zaman zaman gerçekle gerçeküstü anlayışın ve ışıkla, gölgelerin doğal olmayan karşıtlıkları görülecektir."
Billur Vodina

pelin yazar özgürleşme

Katalog

rafetarslan

Sanatçı, farklı zamanları, onların taşıdığı ruh ve malzeme birlikteliği içinde yan yana getiren sanatçı Rafet Arslan, zamansız bir şiirsel imge yaratma arzusundadır. Aynı zamanda yazar, müzisyen, küratör ve performans sanatçısı olan Arslan, disiplinler arasında ilişki kuran bir estetiğin izini sürer.

Katalog

inci çokneşeli

Katalog

pelin yazar çağrışımlar

Katalog

berna erkun  kır manzaraları

Katalog

varol özkoçak kolajlar
pencereler

USTALARA SAYGI
23 Aralık 2021 - 19 Ocak 2022

ÜNLÜ SANATÇILAR

“HAYAT SENİN NE YAPTIĞINDIR SERGİSİ”NDE

SANATSEVERLER İLE BULUŞUYOR

 

Türkiye’nin ünlü ressamları, 2021 yılına Hayat senin Ne Yaptığındır Resim Sergisi’nde veda ediyor. Küratörlüğünü Hakan Kürklü’nün yaptığı aralarında Devrim Erbil, Mahir Güven, Resul Aytemür’ün de bulunduğu 20 ressamın eserlerinin yer aldığı sergi, sanat yaşamına Kuzguncuk’ta başlayan Hugin&Munin Paylaşım Platformu Sanat Galerisi’nde 23 Aralık  2021- 19 Ocak 2022 tarihleri arasında gezilebilecek.

 

Yaşam yolculuğunda karşımıza çıkan tüm gereklikler ve tercihlerimizin, bizlerin hikayelerini kurguladığı gerçeği ile tasarlanan sergi; bir anlamda, olaylar, tesadüfler ve seçimler ile nasıl bir yaşam  hikayesi yazdığımıza odaklanıyor.

Bu yıl ilk kez gerçekleştirilen Likya Sanat Yolu Çalıştayı’na katılmış olan sanatçıların yanı sıra, ülkemizin tanınmış ressamlarının da içinde bulunduğu bu sergiye Hakan Kürklü küratörlük yapıyor. Sergi, 23 Aralık 2021 - 19 Ocak 2022 tarihleri arasında Hugin&Munin / Paylaşım Platformu Sanat Galerisi’nde gerçekleşecek.

Sergide resimleri yer alacak sanatçılar şöyle:

“Altan Çelem, Cansu Kahraman, Çetin Bilgin, Devrim Erbil, Erol Batırbek, Fevzi Karakoç, Gizem Enuysal, Gürbüz Doğan Ekşioğlu, Hakan Özer, Hüsnü Koldaş, Kemal İskender, Mahir Güven, Özlem Üner, Resul Aytemür, Roni, Sinem Kaya, Yalçın Gökçebağ, Veysel Günay, Yıldız Doyran, Zahit Büyükişleyen.”

huginmunincollective
bottom of page