top of page

29 Eki Cmt

|

Huginvemunin

ASENA AKAN ile İçimde Müziğin Başladığı Yer "Müzikle Farkındalık"

“İçimde Müziğin Başladığı Yer” Müzikle Farkındalık Atölyesi Hepimiz farklı nitelikleri ve potansiyelleri olan özgün birer enstrüman olarak dünyaya adım atarız.

Biletler tükenmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.
Diğer etkinlikleri gör
ASENA AKAN ile İçimde Müziğin Başladığı Yer "Müzikle Farkındalık"
ASENA AKAN ile İçimde Müziğin Başladığı Yer "Müzikle Farkındalık"

Saat ve Yer

29 Eki 2022 15:30 – 16:20

Huginvemunin, Kuzguncuk, Tufan Sk. No:11, 34674 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

“İçimde Müziğin Başladığı Yer”

Müzikle Farkındalık Atölyesi

Hepimiz farklı nitelikleri ve potansiyelleri olan özgün birer enstrüman olarak dünyaya adım atarız. Bedensel/zihinsel farklılıklar; sosyal/çevresel koşullar; duygusal kırılmalar, travmalar hatta günlük yaşamdaki pek çok deneyim, duygu, düşünce, beden sağlığımızı; işlevselliğimizi yani yaşam kalitemizi olumsuz etkileyebilir. Buna müziğin diliyle bir tür "akord bozulması" diyebiliriz. Asena Akan’ın yürütücülüğünü yapacağı atölyede katılımcılar müzik aracılığıyla kendileriyle yeniden bağ kurarak “bedensel-ruhsal denge kurma’ yönünde farkındalık kazanacaklar.

Hakkında:

İstanbul doğumlu Asena AKAN, 5 yaşında İstanbul Belediye Konservatuvarında klasik keman ile başladığı müzik eğitimine, İstanbul Devlet Konservatuvarı yarı zamanlı Opera Bölümü’nde devam ederek 1998 yılında mezun oldu. Randy Esen, Donovan Mixon ve Aydın Esen ile caz vokal ve teori çalışmaları yaptı. 2000 yılından günümüze bir çok konser veren Akan rock, soul, flamenko, bossanova ve caz dahil birçok stilde deneyim kazandı. 2013 yılından beri söz ve müzikleri kendisine ait albümleri ve single çalışmaları bulunmaktadır. Vokal ve bas gitarla “ANDA”,  “Ahmet Beyler”, “Flues” gruplarında yer alan sanatçı, müzikal yolculuğuna beste çalışmaları, “Asena Akan & Tanju Eren” ve “Asena Akan Contempo” adlı müzik projeleri ile devam etmektedir.

Müzik tutkusunun yanı sıra İstanbul Üniversitesi, Psikolojik Danışmanlık Bölümü Lisans ve Yüksek Lisans Bölümleri’ni tamamlamış olan Akan, 20 yıldır disiplinler arası yaklaşımla farklı özellikte birey ve gruplarla çalışmalar yapmakta; “Kendini Akord Et” adları altında 'müziğin iyileştirici/dönüştürücü gücünü’ yaygınlaştırrma amaçlı seminer ve atölyeler düzenlemektedir.

https://www.instagram.com/asenaakan/

https://open.spotify.com/artist/2X7jXuSsFrOi63aRXh1XqP

Biletler

  • ASENA AKAN

    Ödemenizi Bankamatik veya kredi kartı ile İyzico sistemi ile yaparak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz. Banka havale yöntemi ile yapılan ödemelerde; ilgili tutar hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize 2.onay bilgisi gönderilecektir. Ödemesi yapılmayan biletler geçersizdir.

    ₺100,00
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page