top of page

05 Kas Cmt

|

Huginvemunin

BERİN ORHAN ile TERAPÖTİK DİYALOGLAR

DUYUSAL FARKINDALIK ATÖLYESİ HuginveMunin'de bu cumartesi #küçükodamix kapsamında ressam İnci Çokneşeli’nin devam eden "Sıfır Noktası" sergisi için Berin R. Orhan tarafından hazırlanarak sunulacak programı izleyeceğiz.

Diğer etkinlikleri gör
Diğer etkinlikleri gör
BERİN ORHAN ile TERAPÖTİK DİYALOGLAR
BERİN ORHAN ile TERAPÖTİK DİYALOGLAR

Saat ve Yer

05 Kas 2022 15:30 – 16:30

Huginvemunin, Kuzguncuk, Tufan Sk. No:11, 34674 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

BERİN ORHAN ile TERAPÖTİK DİYALOGLAR

DUYUSAL FARKINDALIK ATÖLYESİ

HuginveMunin'de bu cumartesi küçükodamix kapsamında ressam İnci Çokneşeli'nin   devam eden "Sıfır Noktası" sergisi için Berin R. Orhan tarafından hazırlanarak sunulacak programı izleyeceğiz.

Berin Remziye Orhan

Klinik psikoloji bilim uzmanı. Kendine Doğmak ve Her An Yeniden kitapları yazarı. Montessori Felsefesi, Jungiyen Psikoloji, Psikodinamik Teori, Nörobilim, Integral Somatik Psychology, Bodynamic gibi alanlarda eğitimler aldı. Benzer içeriklerde seminerler, söyleşiler, canlı yayınlar düzenledi. 

Uzun yıllar grup ve sanat terapisi uygulamalarında bulundu. Rüya sembolizmi, beden, sanat, sufizm, derinlik psikolojisi, anne ve kadın kimliği, ebeveynlik tutumları temel ilgi alanları. 

https://www.instagram.com/r.berinorhan/

#sanatbirleştirir #huginvemunin #kuzguncuk #kültürsanat #söyleşi #sohbet #berinorhan #sıfırnoktası #inciçokneşeli #sedefantay #terapötikdiyaloglar #sergi #galeri 

  • Ödemenizi Bankamatik veya kredi kartı ile İyzico sistemi ile yaparak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.
  • Banka havale yöntemi ile yapılan ödemelerde; ilgili tutar hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize 2.onay bilgisi gönderilecektir.
  • Ödemesi yapılmayan biletler geçersizdir.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page