top of page

16 Ağu Sal

|

Huginvemunin

ÇAĞLAYAN ÇETİN Solo Çello

Huginvemunin'de Salı Küçük Oda Konserleri 16 Ağustos'ta Çağlayan Çetin Solo Çello konseriyle devam ediyor. Konser öncesi eserlerle ilgili bilgileri edinebilecek ve konser sonrası da, sanatçımız ile sohbet imkanı bulabileceksiniz.

Biletler tükenmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.
Diğer etkinlikleri gör
ÇAĞLAYAN ÇETİN Solo Çello
ÇAĞLAYAN ÇETİN Solo Çello

Saat ve Yer

16 Ağu 2022 20:00

Huginvemunin, Kuzguncuk, Tufan Sk. No:11, 34674 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Huginvemunin'de Salı Küçük Oda Konserleri kısa bir aradan sonra 16 Ağustos'ta Çağlayan Çetin Solo Çello konseriyle devam ediyor.

İki bölümden oluşacak olan konserin ilk bölümünde Bach'ın 1 ve 2 nolu süitlerini, ikinci bölümde ise Cassado Suiti'ni seslendirecek.

Konser öncesi eserlerle ilgili bilgileri edinebilecek ve konser sonrası da, sanatçımız ile sohbet imkanı bulabileceksiniz.

Çağlayan ÇETİN 

1985 yılında Edirne’de doğdu. Viyolonsel çalışmalarına Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda başladı. 1999 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde Prof. Reşit ERZİN sınıfına kabul edildi ve 2006 yılında Lisans, 2009 yılında yine aynı üniversitede yüksek lisans programından mezun oldu.

2004 ve 2006 yıllarında İtalya’da düzenlenen Pergine Festivali'ne davet edilerek (Pergine Spettacolo Aperto) burada birçok oda müziği konseri verip PSA festival orkestrasında viyolonsel grup şefliği görevini üstlendi.

2000 yılından itibaren MSGSÜDK Senfoni Orkestrası, TÜDK Senfoni Orkestrası, İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası, Bakırköy Oda Orkestrası ve Orchestra'Sion ile solist olarak birçok konsere katıldı.

2012 ve 2015 yılları arasında Kocaeli Üniversitesi Devlet Konservatuvarında öğretim üyesi olarak çalışmış ve El Sistema' nın Türkiye ayağı olan Barış İçin Müzik Vakfı'nda viyolonsel eğitmenliği yapmıştır.

2016 yılında oda müziği çalışmalarını İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası’nın başkemancısı Özgecan Günöz ve Bursa Uludağ Üniverstesi’nde akademisyen  Prof.Özgür Ünaldı ile birlikte kurdukları Bosphorus Trio ile profesyonel bir noktaya taşıyarak 2018 yılında Chigiana Academi’den Merit Diploma sahibi oldu ve ertesi yıl  Naxos firmasından Turkish Piano Trios adlı albümü yayınlandı.

Halen Orkestra'Sion'un solo çellisti olan sanatçı Eylül 2016' da Borusan Filarmoni Orkestrası' nın açtığı sınavı kazanarak orkestraya dahil olmuştur.

Maltepe Üniversitesi Konservatuvarı'nda öğretim üyesi olan sanatçı, oda müziği çalışmalarına ise Diskant Çağdaş Müzik Topluluğu ve Bosphorus Trio ile devam etmektedir.

  • Banka havale yöntemi ile yapılan ödemelerde; ilgili tutar hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize 2.onay bilgisi gönderilecektir.
  • Ödemesi yapılmayan biletler geçersizdir.

Biletler

  • ÇAĞLAYAN ÇETİN Solo Çello

    Banka havale yöntemi ile yapılan ödemelerde; ilgili tutar hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize 2.onay bilgisi gönderilecektir. Ödemesi yapılmayan biletler geçersizdir.

    ₺200,00
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page