top of page

15 Şub Per

|

Huginvemunin

Dilek Sert Erdoğan ve Önder Focan

Love360 Festivali kapsamında özel olarak düzenlenecek konserin yanı sıra Artcrowdistanbul'un disiplinler arası sanat seçkisi de geceye eşlik edecek

Kontenjan dolmuştur. İlginiz için teşekkür ederiz.
Diğer etkinlikleri gör
Dilek Sert Erdoğan ve Önder Focan
Dilek Sert Erdoğan ve Önder Focan

Saat ve Yer

15 Şub 2024 19:30

Huginvemunin, Kuzguncuk, Tufan Sk. No:11, 34674 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Caz’ın usta isimleri Dilek Sert Erdoğan ve Önder Focan 15 Şubat Perşembe akşamı HuginveMunin’de…

Love360 Festivali kapsamında özel olarak düzenlenecek konserin yanı sıra Artcrowdistanbul'un disiplinler arası sanat seçkisi de geceye eşlik edecek.

🗓️ 15 Şubat 2024 Perşembe 

⏰ Açılış 18:00, Konser : 19:30

📍 Kuzguncuk, Tufan sokak No:11 Üsküdar

🖼️ Küratör Şanel Şan Sevinç’in disiplinler arası bakış açısıyla tasarlanmış, Masal’dan Gerçeğe, Gerçekten Masala uzanacak “Caz ve Sanat” gecesi Love360 davetlilerine açık olacak.

🎶 Kuzguncuk’da Caz’ın ve Klasik Müziğin usta isimlerinin ve dinleyicilerinin buluşma noktası olan HuginveMunin Sanat platformu içinde Love360 için özel düzenlenecek olan konsere, Şanel’in farklı disiplinlerden, tekniklerden, ülkelerden ve bakış açılarından seçtiği sanatçıların eserlerinden oluşan özel bir seçki eşlik edecek.

♥️ Uluslararası barış ve farkındalık projesi What is Gender? Art sergisi sanatçılarının bazıları da seçki içinde yer aldığı gecede “Love360” diyoruz.

❗️Sınırlı kontenjan nedeniyle profilimizdeki www.huginvemunin.com web sayfamızdan kayıt olunmasını önemle rica ederiz❗️

#sanatbirleştirir #huginvemunin #kuzguncuk #üsküdar #kültürsanat #sedefantay #şanelsansevinç #etkinlik #konser #jazz #müzik #sergi #sanat #love360 #Love360fest #whatisgender #dilekserterdoğan #önderfocan #istanbuletkinlik #istanbullife

 • Ödemenizi Bankamatik veya kredi kartı ile Param/PayuTr sistemi ile veya iban hesabına havale/eft göndererek yapabilirsiniz.
 • IBAN hesabına ödeme yapıyorsanız açıklama kısmına mutlaka adınızı, soyadınızı ve etkinlik/atölye adını yazmanız gerekmektedir. Ödemenin hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize 2.onay bilgisi gönderilecektir.
 • PARAM VE PAYTR ile ödeme yapıyorsanız, işlem sonucunda kayıt  işleminiz otomatik tamamlanacaktır.
 • Ödemesi yapılmayan kayıtlar/biletler geçersizdir.
 • Etkinliğe katılamıyorsanız ücret iadesi için etkinlik tarihinden 24 saat, çoklu tarihli atölyelerde ilk atölye tarihinden 3  iş günü öncesinde  0216 334 44 00 numarasından, info@huginvemunin.com mail adresinden veya www.huginvemunin.com web sayfasından bize bildirim yapmanız gerekmektedir. Atölye başlangıç tarihinden 3 iş günü öncesine kadar  bildirim yapılmadığı takdirde ücret iadesi yapılmayacaktır.
 • Firmamız yeterli katılım sağlanmadığı takdirde etkinliği iptal/erteleme hakkını saklı tutar.

Biletler

 • Dilek Sert E. & Önder F.

  1- Ödeme yöntemleri; bankamatik/kredi kartı ile Param/PayuTr sistemi veya iban hesabına eft/havale. 2- Etkinliğe katılamıyorsanız ücret iadesi için etkinlik tarihinden 24 saat, çoklu tarihli atölyelerde ilk atölye tarihinden 3  iş günü öncesinde 0216 334 44 00 numarasından, info@huginvemunin.com mail adresinden veya www.huginvemunin.com web sayfasından bize bildirim yapmanız gerekmektedir. 3- Firmamız yeterli katılım sağlanmadığı takdirde etkinliği iptal/erteleme   hakkını saklı tutar.

  ₺500,00
  Vergi: KDV dahil
  Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page