top of page

15 Oca Paz

|

Huginvemunin

İldeniz Çetin Trio "Unutulmaz Caz Standartlari Dinletisi"

İldeniz Cetin, Vokal Esra Kayikci, Bas Hakan Kamalı, Gitar

Kontenjan dolmuştur. İlginiz için teşekkür ederiz.
Diğer etkinlikleri gör
İldeniz Çetin Trio  "Unutulmaz Caz Standartlari Dinletisi"
İldeniz Çetin Trio  "Unutulmaz Caz Standartlari Dinletisi"

Saat ve Yer

15 Oca 2023 20:00

Huginvemunin, Kuzguncuk, Tufan Sk. No:11, 34674 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

İ𝐋𝐃𝐄𝐍İ𝐙 Ç𝐄𝐓İ𝐍 𝐓𝐑𝐈𝐎

"Unutulmaz Caz Standartlari Dinletisi"

İldeniz Cetin, Vokal

Esra Kayikci, Bas

Hakan Kamalı, Gitar

İLDENİZ ÇETİN   https://www.instagram.com/ildeniz.cetin/

Pera Güzel Sanatlar Lisesinden mezun oldu. 2003 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümü Caz Vokal dalını kazandı ve mezun olduğu 2008 yılına kadar Nükhet Ruacan’dan vokal, Donovan Mixon’dan teori ve kulak eğitimi, Cengiz Baysal ve İmer Demirer’den caz ensemble , Selen Gülün’den kompozisyon, Onur Türkmen’den armoni ve teori, Francesco Martinelli’den caz tarihi, Dirk Stromberg’den armoni ensemble ve 20. yy müziği dersleri aldı. Tanınmış caz vokalisti Roseanna Vitro’nun masterclass çalışmasına katıldı. 2005’te katıldığı Uluslararası Pulawy Jazz Workshop’ta Janusz Szprot, Joe Lee Wilson ve Sibel Köse ile caz vokal çalıştı. Randy Esen’den dersler aldı. 2011’de Nardis Genç Caz Vokal yarışmasına katıldı, dereceye girdi ve ödülle geri döndü. 10 seneden fazla süre caz orkestralarıyla performanslar gerçekleştirdi. 2014-17 yılları arasında Başkent Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Popüler Müzik Şarkıcılığı porgramı öğretim görevlisi olarak çalıştı. İldeniz Çetin konserlerine devam ediyor.

ESRA KAYIKÇI  https://www.instagram.com/esrakayikci/

2016’da Angelique Kidjo’nun jüri başkanı olduğu Montrö Caz Vokal Yarışması’nda yarı finalist olarak sahne aldı. 2016’da kendi bestelerinden oluşan ilk albümü Bozgun Hatıra’yı yayınladı. 2017'de Mike Stern, Randy Brecker ve Lenny White'ın jüri üyeliği yaptığı Made in NY Jazz Yarışması’nda solo vokal kategorisinde birinci oldu ve Tribeca Performing Arts Center’da sahne aldı. 2020’de Kelebek Orkide isimli tekli çalışmasını yayınladı.

HAKAN KAMALI  https://www.instagram.com/hakankamali/

Gitarist, müzisyen. Müzik hayatına klasik gitar çalarak başladı. Kocaeli Üniversitesi Müzik Bölümü'nden lisans derecesiyle mezun oldu. Mimar Sinan Devlet Konservatuvarı'nda Müzikoloji ve Bahçeşehir Üniversitesi Ses Teknolojileri Bölümü'nde Caz yüksek lisans eğitimini tamamladı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzik Bölümü' nde Caz Ana Sanat Dalı'nda Sanatta Yeterlik seviyesinde eğitim yaşamına devam etmektedir. Bir çok farklı programda ve üniversite seviyesinde müzik teorisi ve kuramsal dersler verdi. Çeşitli kulüpler, konser salonları ve festival sahnelerinde yer aldı. Şu anda kendi projeleri üzerinde çalışmakta ve aktif müzisyenlik yaşamına devam etmektedir.

* Ödemenizi Bankamatik veya kredi kartı ile Param/PayuTr sistemi ile yaparak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.

* Banka havale yöntemi ile yapılan ödemelerde;  ilgili tutar hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize 2.onay bilgisi gönderilecektir. 

* Ödemesi yapılmayan biletler geçersizdir.

Biletler

  • İldeniz Çetin Trio

    Ödemenizi Bankamatik veya kredi kartı ile Param/PayuTr sistemi ile yaparak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz. Banka havale yöntemi ile yapılan ödemelerde; ilgili tutar hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize 2.onay bilgisi gönderilecektir. Ödemesi yapılmayan biletler geçersizdir.

    ₺250,00
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page