top of page

18 May Cmt

|

Huginvemunin

JUNGIYEN PSIKOLOJIYE GÖRE CiNSIYET

Jungian Studies İstanbul kurucusu Uzman Klinik Psikolog Berin Orhan'ın yürüteceği bu oturum kendini derinlik psikolojisi ile kavramak isteyen herkes için!

Kontenjan dolmuştur. İlginiz için teşekkür ederiz.
Diğer etkinlikleri gör
JUNGIYEN PSIKOLOJIYE GÖRE CiNSIYET
JUNGIYEN PSIKOLOJIYE GÖRE CiNSIYET

Saat ve Yer

18 May 2024 16:00

Huginvemunin, Kuzguncuk, Tufan Sk. No:11, 34674 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Huginvemunin’de 18 Mayıs Cumartesi...

JUNGIYEN PSIKOLOJIYE

GÖRE CiNSIYET

Hugin&Munin Collective içinde yer alan Artcrowdistanbul Preview Room’da bir bölümü sergilenen What is Gender? Sergisine paralel olarak Jungiyen gözlüklerle cinsiyet kavramını araştıracağız.

Bu yolculukta Marion Woodman'ın dilimize yeni kazandırılan ve Berin Orhan'ın Bilim Danışmanı olduğu eseri "Yaralı Damat: Kadın ve Erkekte Erillik"ten, Robert Bly'ın taze çıkan "Demir John: Erkeklik Üzerine Bir Kitap"ından ve artık bir klasik halini alan Clarissa Estes'in "Kurtlarla Koşan Kadınlar"dan pasajlar okuyacağız.

Jungian Studies İstanbul kurucusu Uzman Klinik Psikolog Berin Orhan'ın yürüteceği bu oturum kendini derinlik psikolojisi ile kavramak isteyen herkes için!

🗓️ 18 Mayıs 2024 Cumartesi

⏰ 16:00

📍 Kuzguncuk, Tufan sokak No:11 Üsküdar

❗️Sınırlı kontenjan nedeniyle profilimizdeki www.huginvemunin.com web sayfamızdan kayıt olunmasını önemle rica ederiz❗️

#huginvemunin #artcrowdistanbul #kuzguncuk #üsküdar #kültürsanat #previewroom #önizlemeodası #selection #soylesi #etkinlik #müzik #sergi #sanat #sanatgalerisi #onlineartgallery #gallery #istanbuletkinlik #art #exhibition #berinorhan #WhatisGender #Jungiyen #Jungianstudiesistanbul #psikoloji

  • Ödemenizi Bankamatik veya kredi kartı ile Param/PayuTr sistemi ile veya iban hesabına havale/eft göndererek yapabilirsiniz.
  • IBAN hesabına ödeme yapıyorsanız açıklama kısmına mutlaka adınızı, soyadınızı ve etkinlik/atölye adını yazmanız gerekmektedir. Ödemenin hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize 2.onay bilgisi gönderilecektir.
  • PARAM VE PAYTR ile ödeme yapıyorsanız, işlem sonucunda kayıt  işleminiz otomatik tamamlanacaktır.
  • Ödemesi yapılmayan kayıtlar/biletler geçersizdir.
  • Etkinliğe katılamıyorsanız ücret iadesi için etkinlik tarihinden 24 saat, çoklu tarihli atölyelerde ilk atölye tarihinden 3  iş günü öncesinde  0216 334 44 00 numarasından, info@huginvemunin.com mail adresinden veya www.huginvemunin.com web sayfasından bize bildirim yapmanız gerekmektedir. Atölye başlangıç tarihinden 3 iş günü öncesine kadar  bildirim yapılmadığı takdirde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Firmamız yeterli katılım sağlanmadığı takdirde etkinliği iptal/erteleme hakkını saklı tutar.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page