top of page

19 Eki Çar

|

Huginvemunin

KAMİL ERDEM & BİLGE SUSAR & KAAN AHISKALI

GİTAR & VOKAL & KAHON KAMİL ERDEM-DÜNYA ŞARKILARI

Biletler tükenmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.
Diğer etkinlikleri gör
KAMİL ERDEM & BİLGE SUSAR & KAAN AHISKALI
KAMİL ERDEM & BİLGE SUSAR & KAAN AHISKALI

Saat ve Yer

19 Eki 2022 20:00

Huginvemunin, Kuzguncuk, Tufan Sk. No:11, 34674 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Kâmil Erdem – Dünya Şarkıları

Müzik kariyeri boyunca çeşitli dünya müziklerinden izlenimlerini kendi beste ve icra tarzına yansıtan Kâmil Erdem, öncüsü olduğu topluluklarla 90’lı yıllardan bu yana Türkiye’de ve yurtdışında birçok festivallerde yer aldı, konser turneleri gerçekleştirdi. Bugüne kadar altı albümü yayınlanan Erdem’in prodüksiyon aşaması tamamlanan “Interactions” albümü yakında Kalan Müzik etiketiyle yayınlanacak.

Kendi bestelerini icra ettiği projelerin yanısıra ilgi duyduğu farklı müzik türlerinden eserleri yorumladığı konserler de veren Erdem’in, “Dünya Şarkıları” projesinde samba, bossa-nova, baiao, choro gibi Brezilya müzik türlerinden, bolero, tango ve fado repertuvarından ve caz standartlarından örnekler bulunuyor. Eserler aslına sadık bir tavırla ve orijinal dillerinde solo klasik gitar, vokal – gitar duo ve vokal – gitar – perküsyon trio olarak yorumlanacak.

  • Ödemenizi Bankamatik veya kredi kartı ile İyzico sistemi ile yaparak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.
  • Banka havale yöntemi ile yapılan ödemelerde; ilgili tutar hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize 2.onay bilgisi gönderilecektir.
  • Ödemesi yapılmayan biletler geçersizdir.

Biletler

  • KAMİL ERDEM - DÜNYA ŞARKILARI

    Ödemenizi Bankamatik veya kredi kartı ile İyzico sistemi ile yaparak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz. Banka havale yöntemi ile yapılan ödemelerde; ilgili tutar hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize 2.onay bilgisi gönderilecektir. Ödemesi yapılmayan biletler geçersizdir.

    ₺200,00
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page