top of page

19 Tem Cum

|

Huginvemunin

KARŞILAŞMA | Yiğit Özatalay&Hans Andersson

Uzun bir aradan sonra tekrar bir araya gelen sanatçılar Özatalay’ın beste ve düzenlemelerinin ön planda olduğu bir repertuar sunacaklar.

KARŞILAŞMA | Yiğit Özatalay&Hans Andersson
KARŞILAŞMA | Yiğit Özatalay&Hans Andersson

Saat ve Yer

19 Tem 2024 20:30

Huginvemunin, Kuzguncuk, Tufan Sk. No:11, 34674 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

HuginveMunin'de 19 Temmuz Cuma günü konser...

Yiğit Özatalay, piyano

Hans Andersson, kontrbas

Karşılaşma / Encounter | Yiğit Özatalay & Hans Andersson

Yiğit Özatalay öğrenimini sırasıyla İstanbul Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümü, Milano Konservatuarı ve MSGSÜ Kompozisyon Bölümü’nde tamamladı. Tuna Ötenel ve Selen Gülün’le caz piyano, Wojciech Widlak, Alessandro Solbiati ve Özkan Manav’la klasik kompozisyon çalışan sanatçı Dostlar Tiyatrosu’nda piyanist ve müzik direktörü, Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümü’nde öğretim üyesidir. Mustafa Kemal Emirel ile oluşturduğu davul-piyano ikilisi Yürüyen Merdiven’le dört albüm yayınlanan Özatalay’ın Epifaniler ve Açıklıklar adlı bir de kitabı bulunmaktadır.

Özatalay’a bu konserde İsveçli basçı Hans Andersson eşlik edecek. Malmö Müzik Akademisi ve Berklee Müzik Okulu mezunu olan Andersson’un bugüne dek birlikte sahne aldığı birçok isim arasında John Scofield, Toots Thielemans, Bob Mintzer, Joey Calderazzo, Maffy Falay, Jan Lundgren, Stacey Kent ve Viktoria Tolstoy sayılabilir. Kendi grubu Wet Paint ile de birçok klüp ve festivalde sahne alan sanatçı aynı zamanda Malmö Müzik Akademisi’nde öğretim üyesidir.

Andersson ve Özatalay’ın ilk karşılaşması 2015’te Malmö-İstanbul arasında gerçekleşen Erasmus akademik personel değişimi sayesinde oldu. Andersson’un Yürüyen Merdiven’in ilk albümündeki Hüseyin parçasına dahil olmasıyla gelişen birliktelik, İsveçli basçının albüm lansman konserinde de Yürüyen Merdiven’e eşlik etmesiyle perçinlendi. O günden bu yana Türkiye ve İsveç’te görüşmeyi sürdüren sanatçılar uzun bir aradan sonra tekrar bir araya gelerek Özatalay’ın beste ve düzenlemelerinin ön planda olduğu bir repertuar sunacaklar.

🗓️ 19 Temmuz 2024 Cuma

⏰ 20:30

📍  Kuzguncuk, Tufan sokak No:11 Üsküdar

❗️Sınırlı kontenjan nedeniyle profilimizdeki www.huginvemunin.com web sayfamızdan kayıt olunmasını önemle rica ederiz❗️

"PREVİEV ROOM | ÖN İZLEME ODASI"

Ahmet Elhan’ın üretimi 2016-2020 yıllarına yayılan serisi “Loş Bahçe” ve üzerinde çalışmasını tamamladığı en yeni serisi “Fidanlık Cadıları” isimli iki sergisi konsere eşlik edecek. Sergi dijital olarak Artcrowdistanbul Online Galeri’de ve eş zamanlı olarak HuginMunin Collective Kuzguncuk’ta izleyici ile fiziki olarak buluşuyor.  

Tasarımcı Argun Dağçınar ve Semra Ecer’in heykelsi takıları 1 Ağustos'a kadar HuginMunin Collectiv'de.

Dijital sergi @artcrowdistanbul

Fiziki sergi Huginmunin Collective, 

Tufan sokak no:11, Kuzguncuk, İstanbul

#huginvemunin #artcrowdistanbul #kuzguncuk #kültürsanat #previewroom #sanatbirleştirir #sanelsan #etkinlik #konser #caz #müzik #sergi #sanat #sanatgalerisi #onlineartgallery #gallery #istanbuletkinlik #art #yiğitözatalay #hansandersson #piyano #kontrbas #karşılaşma #ahmetelhan #loşbahçe #fidanlıkcadları #photography #siyahbeyaz #semraecer #hodjajewellery

 • Ödemenizi Bankamatik veya kredi kartı ile Param/PayuTr sistemi ile veya iban hesabına havale/eft göndererek yapabilirsiniz.
 • IBAN hesabına ödeme yapıyorsanız açıklama kısmına mutlaka adınızı, soyadınızı ve etkinlik/atölye adını yazmanız gerekmektedir. Ödemenin hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize 2.onay bilgisi gönderilecektir.
 • PARAM VE PAYTR ile ödeme yapıyorsanız, işlem sonucunda kayıt  işleminiz otomatik tamamlanacaktır.
 • Ödemesi yapılmayan kayıtlar/biletler geçersizdir.
 • Etkinliğe katılamıyorsanız ücret iadesi için etkinlik tarihinden 24 saat, çoklu tarihli atölyelerde ilk atölye tarihinden 3  iş günü öncesinde  0216 334 44 00 numarasından, info@huginvemunin.com mail adresinden veya www.huginvemunin.com web sayfasından bize bildirim yapmanız gerekmektedir. Atölye başlangıç tarihinden 3 iş günü öncesine kadar  bildirim yapılmadığı takdirde ücret iadesi yapılmayacaktır.
 • Firmamız yeterli katılım sağlanmadığı takdirde etkinliği iptal/erteleme hakkını saklı tutar.

Biletler

 • Yiğit Özatalay&Hans Andersson

  1- Ödeme yöntemleri; bankamatik/kredi kartı ile Param/PayuTr sistemi veya iban hesabına eft/havale. 2- Etkinliğe katılamıyorsanız ücret iadesi için etkinlik tarihinden 24 saat, çoklu tarihli atölyelerde ilk atölye tarihinden 3  iş günü öncesinde 0216 334 44 00 numarasından, info@huginvemunin.com mail adresinden veya www.huginvemunin.com web sayfasından bize bildirim yapmanız gerekmektedir. 3- Firmamız yeterli katılım sağlanmadığı takdirde etkinliği iptal/erteleme   hakkını saklı tutar.

  ₺600,00
  Vergi: KDV dahil

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page