top of page

08 Kas Çar

|

Huginvemunin

Konser-Kadın Öyküsü : Didem Madak ve Caz.

Türkiye’nin önemli şairlerinden Didem Madak’ın şiirleri ileAmerikan caz klasikleri arasında kurulacak anlam bütünlüğü ve anlatım ile gerçekleşecek konserde Şenay Ocak ‘a gitarda Bora Çeliker, trompette Şenova Ülker eşlik edecek.

Kontenjan dolmuştur. İlginiz için teşekkür ederiz.
Diğer etkinlikleri gör
Konser-Kadın Öyküsü : Didem Madak ve Caz.
Konser-Kadın Öyküsü : Didem Madak ve Caz.

Saat ve Yer

08 Kas 2023 20:00

Huginvemunin, Kuzguncuk, Tufan Sk. No:11, 34674 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

HuginveMunin'de 8 Kasım Çarşamba...

Konser:  Kadın Öyküsü : Didem Madak ve Caz. Gitar: Bora Çeliker Trompet: Şenova Ülker 

Türkiye’nin önemli şairlerinden Didem Madak’ın şiirleri ile Amerikan caz klasikleri arasında kurulacak anlam bütünlüğü ve anlatım ile gerçekleşecek konserde Şenay Ocak ‘a gitarda Bora Çeliker, trompette Şenova Ülker eşlik edecek.

Bu şiir, müzik, hikaye, caz ve edebiyat dolu geceye bekliyoruz.

❗️Sınırlı kontenjan nedeniyle web sitesinden kayıt olunmasını önemle rica ederiz❗️

#sanatbirleştirir #huginvemunin #kuzguncuk #üsküdar #kültürsanat #sedefantay #nazlıtoprak #sohbet #leyladianagücük #soylesi #etkinlik #konser #caz #jazz #müzik #klasik #güncelsanat #sergi #sanat #dinleti #küçükodakonserleri #odakonserleri #jazz #jazzmusic #jazzconcert #didemmadakolmak

#didemmadak #jazzsinger #jazzguitar #jazztrumpet #trio #jazztrio #boraçeliker #senovaulker #softlyasinamorningsunrise #oscarhammersteinii  #istanbuletkinlik #istanbullife

  • Ödemenizi Bankamatik veya kredi kartı ile Param/PayuTr sistemi ile yaparak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.
  • Banka havale yöntemi ile yapılan ödemelerde;  ilgili tutar hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize, ekte biletleriniz ödendi olarak 2.onay bilgisi gönderilecektir. 
  • Ödemesi yapılmayan biletler geçersizdir.

Biletler

  • Kadın Öyküsü:Didem Madak veCaz

    1-Ödemenizi Bankamatik veya kredi kartı ile Param/PayuTr sistemi ile yaparak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz. 2-Banka havale yöntemi ile yapılan ödemelerde; ilgili tutar hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize, ekte biletleriniz ödendi olarak 2.onay bilgisi gönderilecektir. 3-Ödemesi yapılmayan biletler geçersizdir.

    ₺400,00
    Vergi: KDV dahil

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page