top of page

04 Kas Cmt

|

Huginvemunin

Maffy Falay Belgesli -Film Gösterimi

92 yaşında hayata veda eden efsane trompetçi Muvaffak ‘Maffy‘ Falay (1930-2022)‘ın yaşamı ve müzik serüvenini konu alan “Maffy’s Jazz” belgeseli geçtiğimiz yıl gösterime girdi. Yapımcısı ve yönetmeni Deniz Yüksel Abalıoğlu’na ait.

Kontenjan dolmuştur. İlginiz için teşekkür ederiz.
Diğer etkinlikleri gör

Saat ve Yer

04 Kas 2023 18:00

Huginvemunin, Kuzguncuk, Tufan Sk. No:11, 34674 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

HuginveMunin'de 4 Kasım cumartesi...

𝗠𝗔𝗙𝗙𝗬 𝗙𝗔𝗟𝗔𝗬 𝗕𝗘𝗟𝗚𝗘𝗦𝗘𝗟𝗜̇-𝗙𝗜̇𝗟𝗠 𝗚𝗢̈𝗦𝗧𝗘𝗥𝗜̇𝗠𝗜̇

𝗗𝗲𝗻𝗶𝘇 𝗬𝘂̈𝗸𝘀𝗲𝗹 𝗔𝗯𝗮𝗹ı𝗼𝗴̆𝗹𝘂

92 yaşında hayata veda eden efsane trompetçi Muvaffak ‘Maffy‘ Falay (1930-2022)‘ın yaşamı ve müzik serüvenini konu alan “Maffy’s Jazz” belgeseli geçtiğimiz yıl gösterime girdi. Yapımcısı ve yönetmeni Deniz Yüksel Abalıoğlu’na ait.

Maffy’nin artık müziğini icra edecek gücünün kalmadığı ve parçası olduğu kültürün yok olduğu bir dönemi konu ala belgesel ile 65 yıl yaşadığı İsveç’de kendisini yabancı hissetmesine ve varlığını yeniden tanımlamaya çalışmasına tanık oluyoruz.

6 yılda özverili bir çalışma ile hazırlanan, uluslararası sahnelerde gösterime girmiş ve ödüller alan belgesel Kültür Bakanlığı destekli.

❗️Sınırlı kontenjan nedeniyle web sitesinden kayıt olunmasını önemle rica ederiz❗️

🗓️ 4 Kasım Cumartesi

⏰ 18:00

📍 Kuzguncuk, Tufan sokak No:11 Üsküdar

https://www.instagram.com/yukseldeniz/

"𝐻𝑎𝑡ı𝑟𝑙𝑎𝑑ı𝑘𝑐̧𝑎 𝑎𝑟𝑡𝑎𝑛 𝑦𝑎 𝑑𝑎 𝑒𝑘𝑠𝑖𝑙𝑒𝑛: 𝐵𝑖𝑟 𝑀𝑎𝑓𝑓𝑦 𝐹𝑎𝑙𝑎𝑦 𝑏𝑒𝑙𝑔𝑒𝑠𝑒𝑙𝑖.

"𝑀𝑎𝑓𝑓𝑦’𝑛𝑖𝑛 𝐶𝑎𝑧ı” 𝑛𝑒𝑟𝑒𝑑𝑒𝑦𝑠𝑒 𝑏𝑖𝑟 “𝑑𝑜𝑘𝑢̈𝑑𝑟𝑎𝑚𝑎” 𝑔𝑖𝑏𝑖 𝑐̧𝑒𝑘𝑖𝑙𝑚𝑖𝑠̧, 𝑚𝑢̈𝑧𝑖𝑠𝑦𝑒𝑛𝑙𝑒 𝑖𝑦𝑖𝑐𝑒 𝑦𝑎𝑘ı𝑛𝑙𝑎𝑠̧𝑚ı𝑠̧, 𝑜𝑛𝑢𝑛 𝑠𝑜𝑛 𝑦ı𝑙𝑙𝑎𝑟𝑑𝑎𝑘𝑖 𝑚𝑎ℎ𝑟𝑒𝑚𝑖𝑛𝑖 𝑎𝑟𝑎𝑙𝑎𝑦𝑎𝑛, 𝑏𝑒𝑙𝑘𝑖 𝑑𝑒 𝑏𝑢 𝑛𝑒𝑑𝑒𝑛𝑙𝑒, 𝑖𝑛𝑠𝑎𝑛ı𝑛 𝑖𝑐̧𝑖𝑛𝑖 𝑎𝑐ı𝑡𝑎𝑛 𝑏𝑖𝑟 𝑦𝑎𝑠̧𝑎𝑚 𝑏𝑒𝑙𝑔𝑒𝑠𝑒𝑙𝑖, 𝑏𝑖𝑟 ℎ𝑎𝑦𝑎𝑡 𝑑𝑒𝑟𝑠𝑖. 𝑉𝑒 𝑠𝑎𝑑𝑒𝑐𝑒 𝑏𝑢 𝑛𝑒𝑑𝑒𝑛𝑙𝑒 𝑏𝑖𝑙𝑒 𝑢̈𝑠𝑡𝑢̈𝑛𝑒 𝑑𝑢̈𝑠̧𝑢̈𝑛𝑚𝑒𝑦𝑖, 𝑘𝑜𝑛𝑢𝑠̧𝑚𝑎𝑦ı ℎ𝑎𝑘 𝑒𝑑𝑖𝑦𝑜𝑟"

𝑂𝑟ℎ𝑎𝑛 𝑇𝑒𝑘𝑒𝑙𝑖𝑜𝑔̆𝑙𝑢

#sanatbirleştirir #huginvemunin #kuzguncuk #üsküdar #kültürsanat #sedefantay #nazlıtoprak #sohbet #leyladianagücük #soylesi #etkinlik #konser #caz #jazz #müzik #klasik #güncelsanat #sergi #sanat #dinleti #küçükodakonserleri #odakonserleri #maffyfalay #denizyukselbalıoglu #belgesel #maffysjazz #istanbuletkinlik #istanbullife

  • Ödemenizi Bankamatik veya kredi kartı ile Param/PayuTr sistemi ile yaparak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.
  • Banka havale yöntemi ile yapılan ödemelerde;  ilgili tutar hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize, ekte biletleriniz ödendi olarak 2.onay bilgisi gönderilecektir. 
  • Ödemesi yapılmayan biletler geçersizdir.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page