top of page

22 Ara Cum

|

Huginvemunin

Merih Akoğul ile “Yılın Son Ayı”

Merih Akoğul bu programda, çocukluğundan gençliğine ve günümüze kadar yılın Noel ve Yılbaşı dönemlerinin anılarını müzik, edebiyat ve fotoğraf üzerinden anlatacak.

Kontenjan dolmuştur. İlginiz için teşekkür ederiz.
Diğer etkinlikleri gör
Merih Akoğul ile “Yılın Son Ayı”
Merih Akoğul ile “Yılın Son Ayı”

Saat ve Yer

22 Ara 2023 20:00

Huginvemunin, Kuzguncuk, Tufan Sk. No:11, 34674 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

HuginveMunin'de 22 Aralık Cuma akşamı...

Merih Akoğul ile “Yılın Son Ayı”

Merih Akoğul bu programda, çocukluğundan gençliğine ve günümüze kadar yılın Noel ve Yılbaşı dönemlerinin anılarını müzik, edebiyat ve fotoğraf üzerinden anlatacak.

Elbette fonda caz ve klasik müziğin seçkin örnekleri de yer alacak.

❗️Sınırlı kontenjan nedeniyle profilimizdeki www.huginvemunin.com web sayfamızdan kayıt olunmasını önemle rica ederiz❗️

#sanatbirleştirir #huginvemunin #kuzguncuk #üsküdar #kültürsanat #sedefantay #nazlıtoprak #leyladianagücük #sohbet #soylesi #etkinlik #konser #jazz #müzik #edebiyat #klasik #sergi #sanat #küçükodakonserleri #merihakoğul #aralık #yılınsonayı #yılbaşı #istanbuletkinlik #istanbullife

 • Ödemenizi Bankamatik veya kredi kartı ile Param/PayuTr sistemi ile veya iban hesabına havale/eft göndererek yapabilirsiniz.
 • IBAN hesabına ödeme yapıyorsanız açıklama kısmına mutlaka adınızı, soyadınızı ve etkinlik/atölye adını yazmanız gerekmektedir. Ödemenin hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize 2.onay bilgisi gönderilecektir.
 • PARAM VE PAYTR ile ödeme yapıyorsanız, işlem sonucunda kayıt  işleminiz otomatik tamamlanacaktır.
 • Ödemesi yapılmayan kayıtlar/biletler geçersizdir.
 • Etkinliğe katılamıyorsanız ücret iadesi için etkinlik tarihinden 24 saat, çoklu tarihli atölyelerde ilk atölye tarihinden 3  iş günü öncesinde  0216 334 44 00 numarasından, info@huginvemunin.com mail adresinden veya www.huginvemunin.com web sayfasından bize bildirim yapmanız gerekmektedir. Atölye başlangıç tarihinden 3 iş günü öncesine kadar  bildirim yapılmadığı takdirde ücret iadesi yapılmayacaktır.
 • Firmamız yeterli katılım sağlanmadığı takdirde etkinliği iptal/erteleme hakkını saklı tutar.

Biletler

 • Merih Akoğul “Yılın Son Ayı"

  1- Ödeme yöntemleri; bankamatik/kredi kartı ile Param/PayuTr sistemi veya iban hesabına eft/havale. 2- Etkinliğe katılamıyorsanız ücret iadesi için etkinlik tarihinden 24 saat, çoklu tarihli atölyelerde ilk atölye tarihinden 3  iş günü öncesinde 0216 334 44 00 numarasından, info@huginvemunin.com mail adresinden veya www.huginvemunin.com web sayfasından bize bildirim yapmanız gerekmektedir. 3- Firmamız yeterli katılım sağlanmadığı takdirde etkinliği iptal/erteleme   hakkını saklı tutar.

  ₺150,00
  Vergi: KDV dahil
  Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page