top of page

03 Haz Cum

|

Huginvemunin

SANAT DELİORMAN-YUNUS MUTİ/KONSER

Önümüzdeki aylarda Caz Saati konserleri serisi gücünü daha da katlayarak devam edecek. İşte bu yeni sezonun başlangıcından önce, serinin müzik direktörü olan caz vokal Sanat Deliorman 3 Haziran Cuma akşamı, sizler için özel bir YAZA MERHABA konseri gerçekleştirecek

Biletler tükenmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.
Diğer etkinlikleri gör
SANAT DELİORMAN-YUNUS MUTİ/KONSER
SANAT DELİORMAN-YUNUS MUTİ/KONSER

Saat ve Yer

03 Haz 2022 20:00

Huginvemunin, Kuzguncuk, Tufan Sk. No:11, 34674 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Önümüzdeki aylarda Caz Saati konserleri serisi gücünü daha da katlayarak devam edecek.

İşte bu yeni sezonun başlangıcından önce, serinin müzik direktörü olan caz vokal Sanat Deliorman 3 Haziran Cuma akşamı, sizler için özel bir YAZA MERHABA konseri gerçekleştirecek. 

Ankara'dan misafirimiz olacak harika bir gitaristle, yani Yunus Muti ile birlikte caz standartlarından özel cover'lara ve bestelere uzanan bir program sunacakları bu akşamı kaçırmayın deriz.

Vokal, SANAT DELİORMAN

Gitar, YUNUS MUTİ

  • Ödemenizi Bankamatik veya kredi kartı ile İyzico sistemi ile yaparak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.
  • Banka havale yöntemi ile yapılan ödemelerde; ilgili tutar hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize 2.onay bilgisi gönderilecektir.
  • Ödemesi yapılmayan biletler geçersizdir.

Biletler

  • SANAT DELİORMAN-YUNUS MUTİ

    Ödemenizi Bankamatik veya kredi kartı ile İyzico sistemi ile yaparak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz. Banka havale yöntemi ile yapılan ödemelerde; ilgili tutar hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize 2.onay bilgisi gönderilecektir. Ödemesi yapılmayan biletler geçersizdir.

    ₺160,00
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page