top of page

26 May Per

|

Huginvemunin

ŞEVKET AKINCI/KONSER

"Öteki Caz" denince aklımıza gelen ilk isim elbette gitarist, besteci ve eğitmen Şevket Akıncı!. Şevket Akıncı Solo konserinde sanatçı, Pencereler sergisinde yer alan eserlerden ilhamla yüzde yüz özgür doğaçlama üzerine kurulu bir solo performans gerçekleştirecek.

Biletler tükenmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.
Diğer etkinlikleri gör
ŞEVKET AKINCI/KONSER
ŞEVKET AKINCI/KONSER

Saat ve Yer

26 May 2022 20:00

Huginvemunin, Kuzguncuk, Tufan Sk. No:11, 34674 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

"Öteki Caz" denince aklımıza gelen ilk isim elbette gitarist, besteci ve eğitmen Şevket Akıncı! Hem yazdığı ansiklopedik kitap nedeniyle, hem de avangardı yaşam biçimi edinmiş karakteriyle. 

Şevket Akıncı Solo konserinde sanatçı, Pencereler sergisinde yer alan eserlerden ilhamla yüzde yüz özgür doğaçlama üzerine kurulu bir solo performans  gerçekleştirecek.

  • Ödemenizi Bankamatik veya kredi kartı ile İyzico sistemi ile yaparak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.
  • Banka havale yöntemi ile yapılan ödemelerde; ilgili tutar hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize 2.onay bilgisi gönderilecektir.
  • Ödemesi yapılmayan biletler geçersizdir.

Biletler

  • ŞEVKET AKINCI/KONSER

    Ödemenizi Bankamatik veya kredi kartı ile İyzico sistemi ile yaparak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz. Banka havale yöntemi ile yapılan ödemelerde; ilgili tutar hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize 2.onay bilgisi gönderilecektir. Ödemesi yapılmayan biletler geçersizdir.

    ₺160,00

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page