top of page

11 Haziran Paz

|

Huginvemunin

Terapötik Diyaloglar Dizisi

Berin Orhan & Sinem Acar

Terapötik Diyaloglar Dizisi

Saat ve Yer

11 Haz 14:30 – 16:00

Huginvemunin, Kuzguncuk, Tufan Sk. No:11, 34674 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Bu Etkinlik Hakkında

HuginveMunin'de 11 Haziran 2023 Pazar günü;

"Terapötik Diyaloglar Dizisi"

Freud'un Teknik Yazıları kitabının çevirmenlerinden, Lacancı Psikanalizin Sekiz Temel Kavramı kitabının çevirmeni Psikiyatrist Psikoterapist Sinem Acar'ın sunumunu, Gölgeyle Buluşma kitabının çeviri editörü Klinik Psikolog Berin Orhan moderatörlüğünde dinliyoruz. Bu özel etkinlikte, Aylak Adam romanından C'nin arzusuna Lacancı psikanaliz penceresinden bakılacak.

Berin Orhan

Sinem Acar

❗️ Sınırlı kontenjan nedeniyle sitemizden kayıt olunmasını önemle rica ederiz. 

 #sanatbirleştirir #huginvemunin #kuzguncuk #üsküdar #kültürsanat #sedefantay  #sohbet #soylesi #etkinlik #konser #caz #müzik #klasik #küçükodakonserleri #sanat  #exhibition #sanatgalerisi #gallery #istanbuletkinlik #berinorhan #sinemacar #terapötikdiyaloglar 

 • Ödemenizi Bankamatik veya kredi kartı ile Param/PayuTr sistemi ile yaparak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.
 • Banka havale yöntemi ile yapılan ödemelerde;  ilgili tutar hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize 2.onay bilgisi gönderilecektir.
 • Ödemesi yapılmayan biletler geçersizdir.

Biletler

Fiyat

Adet

Toplam

 • Terapötik Diyaloglar Dizisi

  ₺100,00

  Ödemenizi Bankamatik veya kredi kartı ile Param/PayuTr sistemi ile yaparak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz. Banka havale yöntemi ile yapılan ödemelerde; ilgili tutar hesaba geçtiği kontrol edildikten sonra, kayıt işleminiz tamamlanacak ve kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize 2.onay bilgisi gönderilecektir. Ödemesi yapılmayan biletler geçersizdir.

  ₺100,00

  0

  ₺0,00

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page